Kontakt

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego z FIRMĄ RAK. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie elektroenergetyki. Wykonawstwo wraz z projektem. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

FIRMA RAK
HENRYK RAK

ul. Szkolna 8
64-212 Siedlec k. Wolsztyna
tel./fax: 68 384 85 04
E-mail: biuro@rakfirma.com

Właściciel
Henryk Rak
e-mail: biuro@rakfirma.com
tel. 601 758 113

Wykonawstwo - kierownik robót
Łukasz Maszner
e-mail: maszner@rakfirma.com
tel. 695 548 777

Ofertowanie
Kajetan Kazimierski
e-mail: kajetan@rakfirma.com
tel. 790 238 098

Kierownik budowy
Arkadiusz Antoniewicz
e-mail: a.antoniewicz@rakfirma.com
tel. 607 644 909

Faktury
Weronika Maszner
e-mail: weronika@rakfirma.com
tel. 785 323 242

Biuro Usług Technicznych Rak
ALEKSANDRA RAK

ul. Szkolna 8
64-212 Siedlec k. Wolsztyna
tel./fax: 68 384 85 04
E-mail: projekty@rakfirma.com

Właściciel
Aleksandra Rak
e-mail: aleksandra.rak@rakfirma.com
tel. 603 934 870

Projekty
Arkadiusz Antoniewicz
e-mail: a.antoniewicz@rakfirma.com
tel. 607 644 909

Kierownik prac projektowych
Paweł Kaczówka
e-mail: kaczowka@rakfirma.com
tel. 601 645 831

Przyłącza
Monika Rak-Antoniewicz
e-mail: projekty@rakfirma.com
tel. 601 643 271

Asystent
Bogumiła Grześkowiak
e-mail: bogumila@rakfirma.com
tel. 601 643 271

Faktury
Weronika Maszner
e-mail: weronika@rakfirma.com
tel. 785 323 242

Formularz kontaktowy





Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rakfirma.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FIRMA RAK HENRYK RAK, 64-212 Siedlec, Szkolna 8 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem aleksandra.rak@rakfirma.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny