O Firmie

O FIRMIE

FIRMA RAK Z SIEDLCA

Historia naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1981 roku, kiedy to właściciel Henryk Rak założył własną działalność gospodarczą, która zajmie się realizacją usług elektroenergetycznych. Od tego czasu firma nieustannie rozwija swoją działalność. Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam, na zdybcie doświadczenia, które po ponad 40 latach skutkuje tym, że jesteśmy liderem w branży oraz firmą, która wykonuje najważniejsze prace modernizacyjne na terenie kraju. 

Jesteśmy jednym z partycypantów programów regionalnych Unii Europejskiej i pomagamy realizować inwestycje, które są finansowane ze środków Funduszu Europejskiego. Jako główny wykonawca zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć dla inwestorów indywidualnych, samorządów terytorialnych oraz przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo, ponieważ każdą inwestycję prowadzimy od fazy projektu do jego fizycznej realizacji.

Co nas wyróżnia?

kompleksowość

Realizujemy cały proces budowlany, dzięki czemu rola klienta w procesie projektowania i wykonawstwa jest ograniczona do niezbędnego minimum

szybkie terminy realizacji

duże doświadczenie kadry projektowej

jakość

Kładziemy duży nacisk na wysoką jakość wykonywanych projektów i kosztorysów

Konkurencyjne ceny

Proponujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości wykonywanych usług

ZAPLECZE TECHNICZNE

Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne, bogato wyposażone biuro projektowe

NOWOCZESNY SPRZĘT

Skontaktuj się z nami!

Masz jakies pytania związane z zakresem oferowanych przez nas usług? Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Wyślij zapytanie

2023 FIRMA RAK HENRYK RAK All rights reserved

Scroll to Top